Przeniesienie działań związanych z procesami zatrudnienia pozwala skupić się w całości na core bussines i zostawić ten obszar profesjonalnemu podmiotowi. Z racji na specjalizacje w wąskim obszarze jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody i narzędzia oraz uszyć usługe specjalnie dla Twojej firmy i zaoszczędzić jej środki. Outsorucing personalny można wykorzystać w każdej firmie od firmy zatrudniającej kilka osób po międzynarodową korporację.

Outsorucing personalny ( Przeniesienie działan kadrowo – płacowych ) – Podejmiemy się wszsytki zadań związanych z zatrudnieniem pracowników. Od znalezienia odpowiednich kandydatów po zatrudnienie i obsługe kadrowo płacową także już obecnych. Przejmiemy personel zatrudniony w Twojej obecnej firmie zgodnie z wytycznymi i tym samym całkowicie przeniesiesz wszytkie działania kadrowo płacowe i rekrutacyjne na zewnątrz.

Leasing pracowniczy ( Zlecenie wykonania usługi na podstawie rozliczenia godzinowego – umów prawa cywilnego ) – Znajdziemy odpowiedni personel do realizacji zleconych usług, zatrudnimy go u siebie na podstawie umów cywilnoprawnych i będziemy delegować do Twojej firmy. Cała odpowiedzialność za zatrudnienie i realizację zlecenia zostanie po naszej stronie. Rozliczmy się na podstawie rzeczywiście przepracowanych godzin pracowników po wcześniej ustalonej stawce.

Payroll ( Przeniesienie kosztów zatrudnienia ) – Wyprowadzenie kosztów zatrudnienia na zewnątrz i ograniczenie problemów kadrowo – płacowych, kosztów związanych z oprogramowanie, miejscami pracy dla administracji i kadr, procesami administracyjnymi oraz przechowywaniem danych osobowych. Będziemy za Ciebie administrować teczkami osobowymi, wystawiać zaświadczenia US i ZUS, realizować listę płac i przelewy, organizować badania lekarskie i szkolenia BHP, rozliczać czas pracy i wiele innych.

Dobór personalny ( Przeprowadzenie procesu rekrutacji bez zatrudnienia ) – Ustalimy zapotrzebowanie i oczekiwania, a nastepnie przeprowadzimy cały proces rekrutacji aż do ostatniego etapu w którym będziemy uczestniczyć wspólnie. W przypadku powodzenia i akceptacji kandydata nasza praca kończy się. Dalej pracownik zatrudniony jest w Twojej firmie i to Ty o nim decydujesz.

Outsourcing procesowy ( Outsourcing całego procesu wraz z jego nadzorem, koordynacją i zarządzaniem ) – Przejmiemy cały proces w Twojej firmie. Usługa dedykowana jest procesom które można wydzielić i określić jakościowo i ilościowo dla firmy podwykonawczej. Główny obszar działań obejmuje produkcję i TSL. Po zleceniu wykonania usługi to my będziemy działać, aby efektywnie wykorzystać zasoby i w wydajny sposób doprowadzić do realizacji celu. Zrealizujesz z góry założony budżet bez marnowania zasobów na planowanie i nieprzewidziane sytuacje. Zajmiemy się także jego kontrolą, koordynacją i zarządzaniem.

Praca Tymczasowa ( Rekrutacja i zatrudnienie przez agencję pracy pracowników na podstawie umów o prace ) – Znajdziemy dla Ciebie pracowników, zatrudnimy ich u siebie na podstawie umów o pracę i będziemy delegować do Twojej firmy. Cała odpowiedzialność za zatrudnienie i realizację zlecenia zostanie po naszej stronie. Rozliczmy się na podstawie rzeczywiście przepracowanych etatów pracowników po wcześniej ustalonej stawce.

Co nas wyróżnia ?

– opieka Account Managera 24h / 7 d

– dostęp do personelu z każdej części świata

– od 1998 roku zrealizowaliśmy tysiące projektów

– działamy w praktycznie każdej branży

– posiadamy międzynarodowe doświadczenie

– jesteśmy w 100% Polską firmą

– account manager odpowiada za całość procesu. Dzięki temu unikamy zbędnej biurokracji oraz skracamy znacznie czas decyzyjności lub otrzymania przez Państwa informacji

– nowoczesne metody pracy ( system online, praca terenowa zespołu bez sztywnych struktur biurowych )

Należymy do międzynarodowej Polskiej grupy kapitałowej ASM Group. Jesteśmy liderem w swojej branży docierając w każdą lokalizację Polski i wiele zagranicznych.