Witamy w GreyMatters

Mamy doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów z zakresu outsourcingu sił sprzedaży, od budowy i zarządzania siecią przedstawicieli handlowych, po leasing pracowniczy. Proponujemy idealne rozwiązania dla Klientów dążących do optymalizacji kosztów w firmie.

Copyright 2015. GreyMatters.Wszelkie prawa zastrzeżone

O FIRMIE

GreyMatters to wyspecjalizowana agencja marketingowa – oparta na doświadczonym i kreatywnym zespole – świadcząca pełną gamę usług w zakresie wsparcia sprzedaży i outsourcingu sił sprzedaży dla branży Electro. Agencja od lat – z sukcesami – realizuje szereg działań promocyjnych dla producentów i dystrybutorów sprzętu RTV oraz AGD.

 

Firma oferuje kompleksowe projektowanie i prowadzenie wszechstronnych kampanii marketingowych dedykowanych różnym kategoriom produktowym. GreyMatters proponuje swoim klientom atrakcyjne rozwiązania, których zakres obejmuje w szczególności field marketing, akcje prosprzedażowe, eventy oraz systemy motywacyjne. Ponadto agencja wspomaga swoich Klientów zarządzając całościowymi strategiami działań ATL, a także realizując zadania związane z usługami B2B oraz B2C.

 

Firma zapewnia także – poza szerokimi projektami promocyjnymi – pełen zakres usług z zakresu outsourcingu pracowniczego. Najsilniejszym atutem GreyMatters jest kreatywny zespół specjalistów zorientowanych na skuteczność prowadzonych zadań, pomoc w promocji towarów i wzrost sprzedaży. Szerokie doświadczenie i wysokie kompetencje ekspertów GreyMatters pozwalają także na świadczenie usług trenerskich i doradczych na rzecz Klientów w zakresie szkolenia ambasadorów promotorów, doradców klienta i hostess.

Zakres naszych usług

  • Koordynacja i nadzór nad realizowanymi projektami
  • Kompleksowa administracja personelem
  • Tworzenie systemów raportowania
  • Zarządzanie narzędziami pracy
  • Wdrażanie i rozliczanie systemów motywacyjnych
  • Kontakt i centralne ustalenia z Klientem

KONTAKT

GreyMatters Spółka z o.o.
00-052 Warszawa
ul. Świętokrzyska 18
Biuro:
ul. Niedźwiedzia 6B
02-737 Warszawa

mobile: +48 502 431 054

e-mail: sekretariat@greymatters.pl

 

 

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej asmgroup_logo